Кримінальна практика

Адвокат по кримінальних справах

Практика кримінального права охоплює захист інтересів підозрюваного, обвинуваченого на всіх стадіях кримінального переслідування.

Наші адвокати по кримінальних справах – висококваліфіковані спеціалісти щодо захисту прав клієнтів на різних стадіях кримінального процесу – від внесення відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР (початку розслідування кримінальної справи), на стадії досудового розслідування (допит, обшук, вилучення майна, обрання запобіжного заходу тощо), судового розгляду, оскарження вироку в апеляційній та касаційній інстанції, а також відстоювання отриманого виправдувального вироку. Багаторічний досвід, допомагає адвокату визначити найкращу тактику захисту, реалізувати її. Ми докладаємо професійних зусиль для припинення кримінального переслідування, закриття кримінального провадження, отримання виправдувального вироку.

Наша кримінальна спеціалізація охоплює кримінальні провадження по службових, майнових злочинах, злочинах проти життя і здоров’я. Великий досвід практичної успішної роботи команда Об’єднання адвокатів ЦЕХ отримала по справах у сфері обігу наркотичних засобів. В усіх напрямках у нас великий досвід отримання виправдувальних вироків, закриття кримінальних проваджень, отримання мінімального покарання.

Адвокати нашого об’єднання починають працювати з клієнтом як тільки з’являється найменша підозра на можливі кримінально-правові питання зі сторони правоохоронних органів (слідчі Національної поліції, Державне бюро розслідувань, Національне антикорупційне бюро, Бюро економічної безпеки), а також на попередження такої можливості. Ми захищаємо клієнта як у статусі свідка, так і у процесуальному статусі підозрюваного, обвинуваченого чи засудженого. 

Досудове розслідування

На стадії досудового розслідування кримінального провадження, адвокати ЦЕХ не тільки захищають права та інтереси клієнта перед органом досудового слідства (під час допиту, слідчого експерименту, проведення експертизи, обрання запобіжного заходу тощо), але й самостійно збирають необхідну доказову базу, яка виправдовує клієнта (подається адвокатський запит для отримання документів, інформації, шукаємо і опитуємо свідків, які можуть підтвердити позицію нашого Клієнта чи спростувати версію обвинувачення, залучаємо експертів, спеціалістів для отримання професійного висновку для підтвердження нашої позиції тощо). 

Судовий розгляд

На стадії судового розгляду, адвокат по кримінальних справах продовжує максимально ефективно захищати клієнта. Одне з основних завдань – “розбити” докази і версію сторони обвинувачення (прокуратури, САП). Наступна завдання адвоката – надати свої докази, свою версію. 

Адвокати по кримінальних справах захищають клієнтів і на стадії апеляційного та касаційного розгляду справи. 

Адвокати по кримінальних справах нашого об’єднання здійснюють виключно захист підозрюваних, обвинувачених, засуджених, або осіб, які ймовірно можуть отримати такий процесуальний статус в майбутньому

«Не винний, доки не доведено протилежне»

Тел.: 067 157-24-14 (також Viber, WhatsApp, Telegram, Signal)