Службові злочини

Якщо ви стали підозрюваним, обвинуваченим у кримінальному провадженні за службові злочини або ви розумієте, що існує такий ризик, то ви маєте право на отримання компетентної юридичної допомоги. Наше об’єднання адвокатів ЦЕХ надає послуги захисту в кримінальних провадженнях, включаючи ті, які стосуються службових злочинів*.

Наші адвокати мають багатий досвід роботи з клієнтами, які отримали статус підозрюваного, обвинуваченого у вчиненні службових кримінальних правопорушень. Ми розуміємо, що в такій ситуації для вас може бути складно збирати докази та розуміти юридичні нюанси. Тому ми готові надати вам компетентну юридичну підтримку та вести вашу справу до успішного закінчення – закриття кримінального провадження, виправдувального вироку.

Наші адвокатські послуги включають аналіз доказів та підготовку захисту, роботу з експертами та свідками на досудовому слідстві, а також підготовку та захист в суді. Ми готові захищати ваші права та інтереси на будь-якій стадії кримінального провадження.

Якщо ви стали підозрюваним, обвинуваченим у кримінальному провадженні за службові злочини, не гайте часу. Зверніться до нашого об’єднання адвокатів ЦЕХ, щоб отримати компетентну та професійну допомогу. Ми готові надати вам кваліфіковану юридичну підтримку та захистити ваші права та інтереси в будь-якій ситуації.

Зв’яжіться з нами зараз: т. 067 157-24-14 (доступні месенджери: WhatsApp, Telegram, Signal), також пишіть в соц.мережах Facebook, Instagram.