Про нас

Що ви розумієте під значенням поняття “ЦЕХ”?

Цехи — це закриті корпоративні спілки, що складалися з членів, приналежних до одного або кількох зближених ремісничих фахів, поширені в містах Західної Європи починаючи з XI—XII століття.

Цехи об’єднували майстрів одного фаху, що працювали з товаришами (підмайстрами) й учнями у власному підприємстві з відносно простою технікою; ручна праця була основним джерелом робочої енергії. ЦЕХ як організація, що об’єднувала спеціалістів, забезпечував і відстоював певні економічні інтереси майстрів та дбав про професійну етику своїх членів (фаховість, солідність у виробництві тощо), контролював їхню поведінку.

Наше Об’єднання адвокатів ЦЕХ, як і середньовічні цехи, згуртовує майстрів права в одному місці, де ви зможете отримати юридичну допомогу.

Конституція України гарантує кожному право на професійну правову допомогу. Завдання Об’єднання адвокатів ЦЕХ – забезпечити кваліфікований та ефективний захист прав та інтересів наших клієнтів в суді.

Наша спеціалізація – саме захист у кримінальному провадженні, цивільному чи господарському процесі. Ми команда судових адвокатів, які кваліфіковано та ефективно захищають права та інтереси наших клієнтів в українських судах усіх рівнів. 

Серед нас нема людей, які стали юристами випадково, наш вибір свідомий. Ми команда професіоналів, які займаються справою, що приносить величезне задоволення.

Звертаючись до нас за правовою допомогою ви отримуєте у найм відданого фаната своєї професії, адвоката, який кожного разу із натхненням та орієнтацією виключно на максимально позитивний результат здійснюватиме ваш захист.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47, стежте за нами у соціальних мережах FB.com/aocekh, Instagram.com/aocekh

Адвокати

Богдан Глядик

Адвокат

Детальна інформація