Майнові злочини

Об’єднання адвокатів ЦЕХ надає кваліфіковану правову допомогу у кримінальних провадженнях, пов’язаних з майновими злочинами. Ми маємо великий досвід роботи в цій сфері (майнові злочини) та готові захистити ваші права та інтереси.

Наші адвокати спеціалізуються на кримінальних провадженнях, пов’язаних з майновими злочинами, такими як шахрайство, привласнення, розтрата майна, крадіжка, грабіж, розбій, знищення, пошкодження майна, самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво та інше.

Ми надаємо комплексну підтримку на всіх етапах розгляду кримінальної справи: від затримання, обрання запобіжного заходу, на стадії досудового розслідування та судового розгляду кримінальної справи. Наші адвокати допоможуть зі складанням скарг, апеляційних та касаційних звернень. Ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб досягти максимальної успішності у вирішенні вашої справи.

Якщо ви потрапили в ситуацію, коли вас звинувачують або ви розумієте, що планують звинуватити у вчиненні майнового злочину, звертайтеся до об’єднання адвокатів ЦЕХ. Ми зробимо все можливе, щоб захистити ваші права та інтереси як перед правоохоронними органами, так і в судових інстанціях.

Зв’яжіться з нами зараз: т. 067 157-24-14 (доступні месенджери: WhatsApp, Telegram, Signal), також пишіть в соц.мережах Facebook, Instagram.