Суд зменшив розмір застави для підозрюваного у 20 разів

Підозрюваному у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою, з можливістю внести розмір застави понад 16 млн. грн.

Фактично, таким рішенням слідчий суддя створив безальтернативні умови для перебування підозрюваного саме у слідчому ізоляторі, призначивши заздалегідь непомірний для особи розмір застави.

Адвокат Богдан Глядик, здійснюючи захист підозрюваного у даному кримінальному провадженні, домігся зменшення розміру застави у 20 разів, з понад 16 млн. грн. до 805 тис. грн.

Згідно частини 5 статті 182 Кримінального кодексу України, розмір застави щодо особи, підозрюваної чи обвинуваченої у вчиненні особливо тяжкого злочину, може становити від вісімдесяти до трьохсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Разом з цим, закон дозволяє у виключних випадках встановлювати й більші розміри застави.

Адвокат Глядик та команда об’єднання адвокатів ЦЕх продовжують здійснювати захист клієнта по даному кримінальному провадженню.

Згідно частини 5 статті 191 Кримінального кодексу України, привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, якщо такі дії вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою, карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Раніше ми розповідали, що суд відмови в застосуванні запобіжного заходу у виді тримання під вартою.