Суд виправдав обвинуваченого за завдання тяжких тілесних ушкоджень, що призвело до смерті потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК)

Виправдувальний вирок отримав адвокат Богдан Глядик, здійснюючи захист обвинуваченого за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу. Нашого клієнта звинувачували за завдання тяжких тілесних ушкоджень, що призвело до смерті потерпілого.

В суді, прокурор не зміг довести вину обвинуваченого. Зокрема, через ряд допущених під час досудового слідства процесуальних порушень, суд визнав недопустимими докази, якими прокурор хотів доводити вину обвинуваченого.

Під час допиту свідків сторони обвинувачення, адвокат Глядик зміг встановити невідповідності в їх показах. Покази частини свідків суд визнав неналежними доказами.

Частину важливих для обвинувачення доказів суд визнав недопустимими, покази частини свідків визнано неналежними доказами.

Раніше ми розповідали про недопустимі докази.

Підсумовуючи, суд постановив вирок, що приходить до висновку про те, що під час судового розгляду стороною обвинувачення не було доведено «поза розумним сумнівом» належними та допустимими доказами те, що обвинувачений умисно заподіяв тяжкі тілесні ушкодження потерпілому, внаслідок яких настала смерть останнього.

Обвинуваченого визнано невинуватим у пред`явленому обвинуваченні за ч.2 ст.121 КК України та виправдано у зв`язку за недоведеністю вчинення ним кримінального правопорушення.

Адвокат Глядик отримав черговий виправдувальний вирок за результатами розгляду кримінального провадження і черговий наш клієнт отримав свободу.

Не погоджуючись з рішенням районного суду, прокурор подав апеляційну скаргу на вирок, яка на даний час готується до розгляду в апеляційному суді. Команда об’єднання адвокатів ЦЕХ продовжує здійснювати захист клієнта. Ми впевнені, що доведемо нашу позицію і в апеляційному суді, який залишить вирок суду першої інстанції в силі.

Згідно ч. 1 ст. 121 КК, умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, чи з мотивів расової, національної або релігійної нетерпимості, або вчинене на замовлення, або таке, що спричинило смерть потерпілого, карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.

Читайте також про кримінальну відповідальність за ДТП.


Ми у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, а також найсвіжіша інформація на нашому Telegram-каналі

✔ Юридична консультація адвоката у кримінальних справах, виїзд адвоката на місце події, на затримання, захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні, слідчі дії (огляд місця події, обшук, допит, затримання, слідчий експеримент, експертиза тощо), обрання, зміна запобіжного заходу, участь на стадії судового розгляду кримінального провадження, ✔ цивільні та господарські справи тощо.

Телефон адвоката: 067 157-24-14 (Telegram, WhatsApp, Viber)