Експертні висновки у кримінальних провадженнях по фінансових злочинах

Фінансові злочини – це один з складних видів кримінальної діяльності, який вимагає високої кваліфікації та професійних знань. Для того щоб всебічно розібратися в такій діяльності і правоохоронним органам, і суду потрібно звертатися за допомогою до різних експертів.

Адвокати ж, які займаються захистом у кримінальних провадженнях, повинні розуміти складність таких фінансових кримінальних справ та роль експертних висновків у таких кейсах.

Експертні висновки – це важлива складова частина кримінальних проваджень, зокрема коли розслідуються фінансові злочини. Експерти здатні виявити порушення законодавства та недоліки у бухгалтерських записах, а також розробити висновки про фінансові махінації, які використовували злочинці, а також спростувати такі твердження на користь сторони захисту та підозрюваного, обвинуваченого. Ці висновки можуть стати вирішальними при прийнятті рішення в суді.

Експертизи в кримінальному провадженні проводяться експертами, яких залучають сторони або, в окремих випадках, за рішенням суду і проводяться для з’ясування обставин, що мають значення для кримінальної справи.

Висновок експерта може допомогти адвокату в здійсненні захисту свого клієнта. Він (висновок) може бути використаний для підтвердження аргументів захисту або для виведення інших аргументів на передній план. Це у свою чергу може доказати, наприклад, менший розмір шкоди, що у свою чергу може сприяти зменшенню можливого покарання або взагалі призвести до виправдувального вироку по справі.

Загальна мета висновку експерата у кримінальному провадженні – це надання суду об’єктивної інформації про факти справи, яка допоможе зробити обґрунтоване рішення. Тому адвокат повинен бути вмілим у взаємодії з експертами та вміти працювати з експертними висновками, щоб досягти найкращих результатів для свого клієнта.

При захисті у кримінальних провадженнях по фінансових злочинах адвокат повинен звернути увагу чи правильно проведена експертиза та контролювати їх результати. Також важливо пам’ятати, що експертні висновки не є остаточними та можуть бути спростовані іншими експертами, оскаржені, визнані недопустим чи неналежним доказом у кримінальному провадженні.

У справах про фінансові злочини, найкращим рішенням є залучення кваліфікованого адвоката, який спеціалізується на захисті у кримінальних провадженнях. Такий адвокат має досвід роботи з експертними висновками та знання, необхідні для успішного захисту клієнта спочатку на досудовому розслідуванні, а пізніше в суді.

Усі вищевказані фактори підкреслюють важливість експертних висновків у кримінальних провадженнях та роль адвоката у взаємодії з експертами. Правильно проведені експертизи можуть змінити хід судового процесу та допомогти зменшити покарання для підсудного або й взагалі виправдати його.

Якщо ви є учасником (підозрюваний, обвинувачений або ви розумієте, що існує ймовірність отримати такий статус) кримінального провадження про фінансові злочини, звертайтеся до об’єднання адвокатів ЦЕХ. Ми маємо досвід успішного захисту клієнтів у кримінальних провадженнях, пов’язаних з фінансовими злочинами, та маємо знання, як ефективно використовувати у т.ч. експертні висновки для захисту інтересів наших клієнтів.

Наші адвокати спеціалізуються на захисті у кримінальних провадженнях та мають великий досвід роботи з експертами. Ми готові надати кваліфіковану правову допомогу та провести вашу справу з максимальною ефективністю та професіоналізмом.

Зверніться до нас та ми з радістю допоможемо вам успішно захистити ваші права та інтереси.

Зв’яжіться з нами зараз: т. 067 157-24-14 (доступні месенджери: WhatsApp, Telegram, Signal), також пишіть в соц.мережах Facebook, Instagram.

Раніше ми розповідали про недопустимі докази та “плоди отруйного дерева”.