Затримано власника автомобіля, в результаті вибуху якого постраждали діти

Через вибух автомобіля у спальному районі Києва постраждало четверо дітей. Одна дитина у тяжкому стані перебуває у реанімації. Припаркований автомобіль (з ознаками покинутого) вибухнув у той час, коли поруч гралися малолітні діти.

За повідомленнями МВС, власник автомобіля сам заклав вибухівку в автомобіль. Одразу після вибуху він виїхав із столиці. Через деякий час правоохоронці встановили його місце перебування і затримали його в Рівненській області.

Як повідомив Глава Національної поліції А. Крищенко, власника автомобіля (учасник АТО) затримано в порядку ст. 208 КК України. Йому оголошено повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 263 КК України та ст. 128 КК України.

На даний час триває досудове слідство, у кримінальному провадженні призначено ряд експертиз, проводиться опитування очевидців. В МВС не виключають, що можуть змінити підозру, перекваліфікувавши на тяжчий злочин.

Найближчим часом суд повинен обрати запобіжний захід для підозрюваного.

Стаття 128 Кримінального кодексу передбачає відповідальність у виді обмеження волі строком до двох років за необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Згідно ст. 263 КК України за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до семи років.


Юридична консультація адвоката, підготовка і подання процесуальних документів, представництво інтересів у судах усіх інстанцій у цивільних, господарських, адміністративних справах, адвокат у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях (обшук, допит тощо), обрання запобіжного заходу.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 093 602-83-47