Верховний Суд визнав протокол слідчого експерименту недопустимим доказом

Результати слідчого експерименту не можуть враховуватися при винесенні вироку, оскільки така слідча дія проведена із порушеннями процесуального закону і протокол відповідної слідчої дії є недопустимим доказом.

Верховний Суд зазначив, що результати вказаної слідчої дії згідно з вимогами п.3 ч.2 ст.87 КПК не можуть бути визнані допустимими як докази, оскільки відповідний слідчий експеримент проведено без участі захисника.

Особу було засуджено до 4 років позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб).

Читайте також: Відмова відкривати кримінальне провадження – порушення Конвенції.

Юридична консультація адвоката у кримінальних справах, ✔ захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні, ✔ участь адвоката у слідчих діях (огляд, обшук, допит, слідчий експеримент, експертизи тощо), ✔ під час обрання міри запобіжного заходу, ✔ участь на стадії судового розгляду кримінального провадження.

Адвокат Богдан Глядик – т. 067 157-24-14 (пишіть WhatsApp, Signal, Telegram, Viber)