Суд змінив запобіжний захід з тримання під вартою на особисте зобов’язання

Обвинуваченому змінено запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт в нічний час. Здавалося нічого б, однак на стадії судового розгляду кримінального провадження, обвинуваченому уже одного разу аналогічно замінили запобіжний захід, після чого обвинувачений перебував у розшуку. Після того як він був розшуканий, до нього знову застосували тримання під вартою.

Адвокат Богдан Глядик, який власне й здійснює захист обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений за попередньою змовою групою осіб), вступив у дану справу уже коли обвинувачений був повторно затриманий і утримувався у слідчому ізоляторі.

Незважаючи на те, що особа обвинувачується у вчиненні тяжкого кримінального правопорушення, покарання за яке – до 6 років позбавлення волі, суд змінив запобіжний захід з тримання під вартою на нічний домашній арешт. Пізніше, запобіжний захід було повторно змінено на особисте зобов’язання.

Розгляд кримінального провадження продовжується. Обвинувачений сумлінно виконує покладені на нього процесуальні обов’язки.

Згідно норм Кримінального процесуального кодексу, особисте зобов’язання полягає у покладенні на підозрюваного, обвинуваченого зобов’язання виконувати покладені на нього слідчим суддею, судом обов’язки.


✔ Юридична консультація адвоката у кримінальних справах, виїзд адвоката на місце події, на затримання, захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні, слідчі дії (огляд місця події, обшук, допит, затримання, слідчий експеримент, експертиза тощо), обрання запобіжного заходу, участь на стадії судового розгляду кримінального провадження.

Телефон адвоката: 067 157-24-14 (Telegram, WhatsApp, Viber)