Суд відпустив підозрюваного із зали суду – адвокат Глядик

Слідчий суддя відмовив в задоволенні клопотання прокурора про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Саме такий запобіжний захід (тримання під вартою без можливості внести заставу) просив прокурор для іноземця, якого затримали за ніби то умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Захист підозрюваного під час затримання і розгляду клопотання здійснював адвокат Богдан Глядик.

Оскільки прокурор не зміг належним чином обгрунтувати свою позицію, суд відмовив в задоволенні клопотання прокурора та відпустив затриманого із зали суду.

Нашого клієнта підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України – умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків. За таке діяння передбачене кримінальне покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на строк до 5 років.

 

✔ Юридична консультація адвоката у кримінальних справах, виїзд адвоката на місце події, на затримання, захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні, слідчі дії (огляд місця події, обшук, допит, затримання, слідчий експеримент, експертиза тощо), обрання запобіжного заходу, участь на стадії судового розгляду кримінального провадження.

Телефон адвоката: 067 157-24-14 (Telegram, WhatsApp, Viber)

Слідкуйте також за нашими сторінками у соціальних мережах:
Facebook.com, Instagram.com