Cуд відмовив у зміні запобіжного заходу нападнику на нардепа

Слідство по справі побиття народного депутата Найєма триває. Апеляційний суд міста Києва розглянув апеляційну скаргу прокуратури на ухвалу, яку виніс Шевченківський районний суд міста Києва про обрання запобіжного заходу одному із нападників Саітову Магомеда-Саліха Арбуєвичу.

Судом у задоволенні скарги прокуратури було відмовлено та залишено в силі ухвалу місцевого суду, якою підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з забороною цілодобово покидати місце фактичного проживання до 30 червня 2018 року.

Нагадаємо, 30 квітня 2018 року у центрі Києва в результаті дорожнього конфлікту група молодих хлопців побили народного депутата Мустафу Найєма. Троє учасників конфлікту були затримані, усім їм оголошено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до 4 років.

Четвертий учасник конфлікту, який власне й здійснив побиття нардепа, одразу після сутички покинув Україну і перебуває у міжнародному розшуку. Йому інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження – позбавлення волі до трьох років) і ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу.