Суд обрав запобіжний захід Порошенко

Слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва, 19 січня оголосив прийняте, за результатами розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу п’ятому президенту України, рішення.

Сторона обвинувачення (тобто Державне бюро розслідувань та офіс Генерального прокурора) просили суд застосувати до Петра Порошенка цілодобовий домашній арешт або, як альтернативу – заставу в розмірі майже 1000000000 (один мільярд) гривень.

Розглянувши в понеділок, 17 січня, клопотання, суд ухвалив застосувати запобіжний захід у виді особистого зобов’язання. Також суд поклав на Петра Порошенка ряд зобов’язань. Зокрема Порошенко повинен здати свої паспорти для виїзду за кордон, а також йому заборонили виїжджати за межі Київської області без дозволу слідчого, прокурора чи суду.

З даним рішенням не згодні ні сторона обвинувачення (ДБР і Генпрокурор), так і адвокат Порошенка, і сам п’ятий президент України. Обидві сторони повідомили, що будуть оскаржувати це рішення у суді апеляційної інстанції.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Порошенка повинні були затримати.


✔ Юридична консультація адвоката у кримінальних справах, виїзд адвоката на місце події, на затримання, захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні, слідчі дії (огляд місця події, обшук, допит, затримання, слідчий експеримент, експертиза тощо), обрання запобіжного заходу, участь на стадії судового розгляду кримінального провадження.

Телефон адвоката: 067 157-24-14 (Telegram, WhatsApp, Viber)