Квартирним шахраям суд обиратиме запобіжний захід

У столиці правоохоронці затримали учасників організованої злочинної групи, які шляхом підроблення документів на нерухомість, зловживаючи довірою продавали квартири. Одним із зловмисників виявився нотаріус.

Усім затриманим вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 190 КК України та ч. 4 ст. 358 КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Прокуратура просить – тримання під вартою.

Згідно ч. 4 ст. 190 КК України за заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою передбачена кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Згідно частини 4 статті 358 Кримінального кодексу використання завідомо підробленого документа карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.


Юридична консультація адвоката, підготовка і подання процесуальних документів, адвокат у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях (огляд, обшук, допит, відтворення, слідчий експеримент тощо), обрання запобіжного заходу, стягнення матеріальної і моральної шкоди.

Телефонуйте адвокату: 067 157-24-14, 093 602-83-47