Працівники аптеки привласнили 3,5 млн. гривень дитячих коштів

У дитячому медичному закладі Охмадит правоохоронцями виявлено схему привласнення лікарських засобів завідуючим аптечним складом. Сума завданого збитку – 3 млн. грн.

Дії завскладом кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення майна, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах). Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі від 7 до 12 років.

Прокуратура міста Києва також повідомляє, що ще три медичні сестри закладу обвинувачуються у неналежному виконанні службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК). Сума завданого збитку – 3,5 млн. грн. Усім їм загрожує позбавлення волі до п’яти років.

Крім зазначених, ще чотири медичні сестри цього закладу обвинувачуються за аналогічні злочини.
На разі досудове слідство по усім справам завершене. Обвинувачені знайомляться із матеріалами кримінального провадження в порядку ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України. Після ознайомлення обвинувальний акт буде направлений до суду.


Юридична консультація адвоката, підготовка і подання процесуальних документів, представництво інтересів у судах усіх інстанцій у цивільних, господарських, адміністративних справах, адвокат у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях (обшук, допит тощо), обрання запобіжного заходу.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 093 602-83-47