Позбавлення волі за зникнення із АЗС. Відео

Водію, який заправився на заправці і зник загрожує кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк до десяти років.

У середу 20 червня на АЗС поблизу Києва водій, забувши витягнути «пістолет» почав рух. В результаті паливна колонка була вирвана, відбувся витік газу і, як наслідок пожежа, вибух. Повідомляється, що в результаті належним чином обладнаної протипожежної системи вогонь вдалося локалізувати досить швидко.

Водій з місця події зник. Однак камера відеоспостереження зафіксувала номер автомобіля та самого водія.

На місці події працювали рятівники ДСНС, слідчо-оперативна група. По факту події відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 КК України, згідно якої кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі до десяти років загрожує винному за умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або яке заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки.

Кваліфікація попередня, а тому в подальшому можна очікувати на її зміну. Разом з цим адвокат у кримінальних справах винуватця матиме над чим працювати.

Разом з цим, крім кримінальної відповідальності винуватцю може загрожувати чимала й цивільно-фінансова відповідальність, адже збитки, отримані постраждалими, уже зараз є чималими. До матеріальних претензій можуть додати також втрачену вигоду.


Юридична консультація адвоката, підготовка і подання процесуальних документів, представництво інтересів у судах усіх інстанцій у цивільних, господарських, адміністративних справах, адвокат у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях (обшук, допит тощо), обрання запобіжного заходу.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 093 602-83-47