Позбавлення волі до 8 років загрожує водію Hammer за ДТП

Обвинувальний акт відносно водія Hammer, який у липні в м. Києві на пішохідному переході збив дівчинку 10 років, яка загинула за ч. 2 ст. 286 КК та ч. 1 ст. 135 КК направлено в суд.

Прокуратурою міста Києва завершено досудове розслідування по справі Кирила Островського, який 24 липня керуючи транспортним засобом Hammer рухався у м. Києві по бул. Лесі Українки проїхав на забороняючий (червоний) сигнал світлофора і, на пішохідному переході, збив 10-річну дівчинку, яка від отриманих травм померла.

11 вересня підозрюваному (водій автомобіля Hammer) та його адвокатам було повідомлено про завершення досудового розслідування за вищезазначеною подією. Сторона захисту в порядку ст. 290 КПК ознайомилася з матеріалами досудового розслідування.

Обвинувальний акт щодо Островського затверджений Прокуратурою міста Києва і направлений у Печерський районний суд міста Києва для розгляду справи в суді.

Згідно ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого, карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Згідно ч. 1 ст. 135 КК України завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу або внаслідок іншого безпорадного стану, якщо той, хто залишив без допомоги, зобов’язаний був піклуватися про цю особу і мав змогу надати їй допомогу, а також у разі, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан, карається обмеженням волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.

Раніше ми повідомляли, що за невідбування адміністративного покарання, передбачена кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі.


Юридична консультація адвоката, підготовка і подання процесуальних документів, адвокат у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях (обшук, допит тощо), обрання запобіжного заходу, стягнення матеріальної і моральної шкоди.

Телефонуйте адвокату: 067 157-24-14, 093 602-83-47