Незаконне кримінальне переслідування – суд стягнув моральну шкоду

В Октябрський районний суд міста Кривий Ріг звернувся громадянин, який вказував, що його протягом чотирьох років незаконно переслідували правоохоронці. Три роки він перебував під вартою. Такі дії правоохоронців нанесли громадянину моральну шкоду, яку він оцінив у 16 мільйонів гривень.

Представник Державної казначейської служби проти позову заперечував, посилаючись на те, що нічим не доведено розмір заявленої моральної шкоди.

В результаті судового розгляду суд задовольнив позовну заяву частково та стягнув з держави один мільйон гривень компенсації завданої позивачу моральної шкоди.

Судове рішення ще не набрало законної сили, а тому сторони, як позивач, так і відповідач, мають можливість його оскаржити.

Читайте також: Ознаки організованої злочинної групи.

Юридична консультація адвоката у кримінальних справах, ✔ захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд, обшук, допит, слідчий експеримент, експертиза тощо), ✔ обрання міри запобіжного заходу, ✔ участь на стадії судового розгляду кримінального провадження.

Адвокат Богдан Глядик – т. 067 157-24-14 (пишіть WhatsApp, Signal, Telegram, Viber)