Ми працюємо і разом допомагаємо ЗСУ

У найскладніший для України час, ми починаємо працювати. Працювати щоб допомагати Україні. Допомагати Збройним Силам України давати відсіч ворогу.

Сьогодні Україна як ніколи потребує діючої економіки. Україні потрібні працюючі громадяни, які отримують заробітну плату. Україні потрібні підприємства, які сплачують податки. 

Відчуваючи відповідальність за наших колег, партнерів, за нашу Державу, ми прийняли рішення, що ми починаємо працювати, наскільки сьогодні це можливо. 

Крім цього, від сьогодні і назавжди, ми разом з Вами будемо віддавати частину нашого гонорару на потреби потребуючим. Сьогодні, на наше переконання ми повинні підтримати Збройні Сили України, завдяки яким ми просинаємося зранку і живемо цілий день. До кінця війни з російським агресором, ми з Вами разом будемо підтримувати Українську Армію, віддаючи 20% нашого гонорару у спеціальний фонд, який створений Україною.  

Разом ми переможемо ворога та проженемо його з нашої Української землі! Слава Україні! Слава Українській Нації!

Нагадаємо, що Нацбанк України створив спеціальний банківський рахунок для допомоги Збройним Силам України. Кожний бажаючий має змогу надати посильну допомогу нашій Армії. Ми залишаємо посилання на рахунок ТУТ (офіційний сайт Національного банку України). Будь ласка, ретельно перевіряйте справжність ресурсу.


Ми у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, а також найсвіжіша інформація на нашому Telegram-каналі

✔ Юридична консультація адвоката у кримінальних справах, ✔ виїзд адвоката на місце події, на затримання, ✔захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця події, обшук, допит, затримання, слідчий експеримент, експертиза тощо), ✔ обрання, зміна запобіжного заходу, ✔ участь на стадії судового розгляду кримінального провадження, ✔ цивільні та господарські справи тощо.