Богдан Глядик

Богдан Глядик

Богдан Глядик

Кожний має право на професійну правничу допомогу. Ця конституційна гарантія є безумовною і не залежить від того, у вчиненні якого злочину підозрюють чи обвинувачують вас. Кожний свідок, обвинувачений, підозрюваний має право користуватися послугами адвоката у кримінальних справах.

Адвокат Богдан Глядик розпочав свою професійну діяльність у 2007 році. Основна спеціалізація адвоката – кримінальні справи. Богдан кваліфіковано надає правничу допомогу по кримінальних провадженнях свідкам, підозрюваним, обвинуваченим. Адвокат успішно супроводжує кримінальні справи по злочинах у сфері транспорту (ст. 286 КК – ДТП з потерпілими, ст. 289 КК – незаконне заволодіння транспортними засобами), по майнових злочинах (ст.ст. 185, 186, 187, ст. 190 КК – шахрайство), про розтрату майна, грошових коштівхуліганство, корупційних злочинах тощо.

Послуги адвоката у кримінальних справах охоплюють усі стадії розслідування. На досудовому слідстві адвокат разом із своїм довірителем бере участь в усіх слідчих діях (допит, обшук, обрання запобіжного заходу, відтворення обстановки, проведення експертиз тощо), самостійно збирає докази, ініціює проведення слідчих дій, залучає експертів, спеціалістів. На стадії судового розгляду кримінального провадження, адвокат в суді бере участь в усіх засіданнях як захисник.

Вступаючи у кримінальну справу на стороні захисту, адвокат Богдан Глядик працює виключно на максимально позитивний результат для свого довірителя – виправдовувальний вирок.

P.S. Адвокат Богдан Глядик: «Беручись захищати клієнта, для мене важливо лише те, що Конституція України гарантує кожному право на кваліфіковану правову допомогу і, що особа є невинною, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду»

т. 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), сторінка у FacebookInstagram | Twitter