Чи був за кермом Audi A8 народний депутат Трухін

В серпні 2021 року на Бориспільській трасі відбулася ДТП з потерпілими за участю трьох автомобілів, зокрема за участю транспортного засобу народного депутата Олександра Трухіна. Після ДТП виникла підозра, що за кермом транспортного засобу перебував саме народний депутат. Сам нардеп це заперечував та стверджував, що він перебував на задньому сидінні. 

Тривалий час в суспільстві, у ЗМІ поширювалася інформація, що саме нардеп перебував за кермом. Також поширювалася інформація, що нардеп будь яким чином старається зам’яти справу. Масла у вогонь підливали й правоохоронні органи, які досить тривалий час фактично не повідомляли жодної інформації щодо ходу досудового розслідування даного кримінального провадження. 

Минулого тижня, журналісти Української правди опублікували нібито відео з нагрудних камер патрульного поліцейського, на якому зафіксовано нібито розмову пана Трухіна із патрульним поліцейським. Із зазначеного відео вбачається, що особа, схожа на Олександра Трухіна намагається покинути місце ДТП та вчиняє дії, які можуть потенційно містити ознаки складу кримінального правопорушення – пропозиція поліцейському неправомірної вигоди.

Однак, сьогодні в ДБР повідомили, що перевіривши відеозаписи з камер спостереження на шляху руху автомобіля, яким їхав Трухін, встановили, що народний депутат за кермом Audi A8 не перебував. 

З опублікованого журналістами відео вбачається, що Трухін вказує, що за кермом автомобіля перебував водій, який був тоді у червоній футболці. Про те, що за кермом автомобіля був водій у червоній футболці повідомили також і в ДБР. На підтвердження зазначеного факту, правоохоронці оприлюднили нарізки відео з відеокамер, які розташовані на відрізку автошляху Полтава – Київ.


✔ Юридична консультація адвоката у кримінальних справах, ✔ виїзд адвоката на місце події, на затримання, ✔захист підозрюваного, обвинуваченого у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця події, обшук, допит, затримання, слідчий експеримент, експертиза тощо), ✔ обрання запобіжного заходу, ✔ участь на стадії судового розгляду кримінального провадження.

Телефон адвоката: 067 157-24-14 (Telegram, WhatsApp, Viber)

Слідкуйте також за нашими сторінками у соціальних мережах:
Facebook.com, Instagram.com