Апеляційний суд підтвердив виправдувальний вирок по резонансній ДТП

Полтавський апеляційний суд відмови в задоволенні апеляційних скарг прокурора і потерпілих на вирок Октябрського районного суду м. Полтава по резонансній ДТП, яким Наталію Саєнко визнано не винною у висунутому прокуратурою обвинуваченні, а саме у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілого. 

В листопаді 2018 року у Полтаві неповнолітній велосипедист здійснив зіткнення із автомобілем. Через декілька місяців, нажаль, від отриманих при зіткненні травм, велосипедист помер. Одразу після цього прокуратура Полтави затримала водія автомобіля та відносно неї було обрано запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. 

Наприкінці листопада 2020 року Октябрський районний суд міста Полтава виправдав водія. Однак на цей вирок було подано апеляційні скарги. 

10 січня 2022 року, за результатами розгляду апеляційних скарг, Полтавський апеляційний суд відмовив в їх задоволенні, а вирок Октябрського районного суду м. Полтава залишив без змін. Рішення суду апеляційної інстанції вступає в силу одразу після його оголошення. 

Захист обвинуваченої по цій справі, від самого початку, здійснювали адвокат Богдан Глядик і Олег Губа.

Про виправдувальний вирок по цій справі читайте ТУТ.

т. адвоката 067 157-24-14 (пишіть WhatsApp, Signal, Telegram, Viber)